01.01.2023 Tarihli güncel fiyat listesi ;  Çift plaka  basım ücreti : 250 TL  Tek plaka basım ücreti  :   125 TL  Devamını oku..
SABAH 08.30 - 12.00 ÖĞLEDEN SONRA 13.00 - 17.30 Devamını oku..
TESCİL PLAKALARININ TAKILMA YERLERİ VE SAYILARI    (1) Tescil plakaları araçlara aşağıda gösterildiği şekilde ve sayıda takılır: a) Motorlu bisiklet ve motosikletlere; yerden 20 ila 150 santimetre yükseklikte araç arka kısmında ve araç boyuna eksenine dik olacak şekilde bir adet, b) Römork ve yarı römorklara arkada yerden 30 ila 120 santimetre yükseklikte römork boyuna eksenine dik olacak şekilde bir adet, c) Yük mo Devamını oku..
Yıpranmış plakalarınızın değişimi için; Plakalarını aracınızdan söküp en yakın notere ruhsatınızla giderek plaka değişiminizi beyan etmeniz durumunda tarafınıza verilecek olan belge ile odamıza gelerek plakalarınızı yenileyebilirsiniz. Devamını oku..
Zayii olan plakalarınız için; Öncelikle il emniyet müdürlüğü trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat etmeniz gerekmektedir. Sonrasında en yakın  notere giderek kayıp plakanız için plaka basım talep belgenizi alarak odamızdan zayii olan plakanızı yeniden bastırabilirsiniz. Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİ